با ترجمه 4 اثر دیگر، شمار آثار ترجمه شده پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به 82 رسید

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۹ کد : ۳۶۹۳۲ اخبار

3250ef2cd767a7edfd5574c428bc91dd_L.jpg

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه به نقل از گروه همکاری های علمی، جلد اول تا چهارم کتاب «آرای دانشمندان مسلمان در تعلیم و تربیت و مبانی آن» تألیف اعضای هیأت علمی گروه علوم تربیتی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به زبان بوسنیایی ترجمه و توسط بنیاد ملاصدرا در کشور بوسنی و هرزگوین منتشر شد تا در اختیار اندیشمندان، دانشگاهیان و جامعه مسلمانان و سایر علاقمندان در آن کشور قرار گیرد.

با ترجمه و انتشار این آثار تعداد آثار ترجمه و نشر بین المللی پژوهشگاه تاکنون به عدد 82 رسیده است و در این زمینه پژوهشگاه در میان مجامع علمی و دانشگاهی کشور جایگاه ممتازی دارد. ضمن آنکه 6 اثر دیگر پژوهشگاه نیز در مرحله ترجمه به زبان های آلمانی، عربی و اردو به منظور انتشار بین المللی می باشند.

بنیاد ملاصدرا در بوسنی‌وهرزگوین در چند سال گذشته شماری از آثار ارزشمند متفکران بزرگ اسلامی در زمینه‌های فلسفه، عرفان، اخلاق، خانواده، تربیت و مانند آنها را ترجمه و منتشر نموده و در اختیار علاقه‌مندان به این کتاب‌ها در کشور بوسنی و هرزگوین قرار داده است. آثار منتشرشده از سوی این بنیاد مورد توجه بسیاری قرار گرفته و جای خود را به‌خوبی در میان علاقه‌مندان باز کرده است.

دسترسی به این آثار از طریق لینک های ذیل میسر می باشد.

جلد اول    جلد دوم    جلد سوم    جلد چهارم

 

 


نظر شما :