عرضه آثار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۲:۳۷ کد : ۳۷۷۴۳ اخبار
بیش از ۶۲۰ عنوان از آثار و کتب منتشر شده توسط انتشارات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.
عرضه آثار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

جواد گائینی رئیس گروه تجاری سازی و امور فناوری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار پژوهشگاه، بیان کرد: تاکنون بیش از 620 عنوان اثر توسط پژوهشگاه منتشر شده است که از این آثار عرضه شده در نمایشگاه کتاب، 48 عنوان در سال 1400 منتشر شده و سه عنوان چاپ اولی نیز مربوط به سال 1401 است.
گائینی با بیان اینکه کتاب‌های پژوهشگاه در حوزه علوم اسلامی و انسانی است، گفت: در سال گذشته نزدیک به 200 عنوان اثر در انتشارات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تجدید چاپ شده است. 
رئیس گروه تجاری سازی و امور فناوری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه افزود: پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نمایشگاه کتاب تهران در دو بخش حضوری و مجازی شرکت دارد و به دلیل اینکه یک ناشر تخصصی علوم اسلامی انسانی به شمار می‌رود و بیش‌تر کتاب‌های منتشر شده منابع و متن درسی دانشگاه‌های کشور هستند، پژوهشگاه در بخش حضوری، هم در سالن عمومی و هم در سالن دانشگاهی غرفه دارد.
وی خاطر نشان کرد: بازدیدکنندگان نمایشگاه چه در بخش حضوری و چه در بخش مجازی می‌توانند علاوه بر بن کتاب، آثار پژوهشگاه و به ویژه آثار منتشر شده از سال 1398 به بعد را با تخفیف خریداری نمایند.
گائینی گفت: پژوهشگاه در 12 رشته علوم انسانی و اسلامی شامل رشته‌های علوم تربیتی، روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت، اقتصاد، تاریخ، حقوق و فقه اجتماعی، فلسفه و کلام، فلسفه علوم انسانی، علوم سیاسی، ارتباطات و آینده پژوهی و قرآن پژوهی آثار خود را در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌کند.
یادآور می‌شود سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 21 لغایت 31 اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ هم‌چنین این نمایشگاه به صورت مجازی از دیروز 18 اردیبهشت افتتاح شده و علاقمندان می‌توانند  با مراجعه به سایت KETAB.IR  کتاب‌های مورد نظر خود را جستجو و از 21 اردیبهشت ماه خرید خود را انجام دهند، ارسال کتاب‌ها نیز رایگان خواهد بود.

کد تحریریه : ۹۶

کلید واژه ها: نمایشگاه کتاب انتشارات پژوهشگاه


نظر شما :