توسط دبیر کمیته اطلاع رسانی دوسالانه:

جزئیات ارسال آثار به دبیرخانه دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی تشریح شد

۲۳ تیر ۱۴۰۱ | ۰۳:۳۰ کد : ۳۷۷۸۴ اخبار
دبیر کمیته اطلاع رسانی دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی با اشاره به برگزاری این دو سالانه افزود: سایت دوسالانه برای ثبت نام آثار از نیمه دوم تیرماه فعال شده است.
جزئیات ارسال آثار به دبیرخانه دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی تشریح شد

محمد سلیمی در گفتگو با خبرنگار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت: پژوهشگاه حوزه و دانشگاه متولی برگزاری دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی است.

دبیر کمیته اطلاع رسانی دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی در خصوص فرآیند اطلاع رسانی تصریح کرد: نیمه دوم تیرماه سایت دوسالانه جهت ثبت نام و ارسال آثار فعال شده و  با شروع فراخوان مولفین، ناشران و پژوهشگران  ارسال آثار خود در قالب کتاب، طرح آماده چاپ، طرحنامه و ایده فناورانه را آغاز کرده اند.محمد سلیمی رئیس روابط عمومی و دبیر کمیته اطلاع رسانی دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی

وی عنوان کرد: آثار ارسالی می تواند کتاب منتشر شده، طرح‌ آماده چاپ،  طرحنامه پژوهشی و یا ایده فناورانه در ۱۱ گروه پژوهشی«خانواده، روان‌شناسی، علوم تربیتی، فلسفه علوم انسانی، اقتصاد، جامعه‌شناسی، مدیریت، علوم سیاسی، ارتباطات، آینده پژوهی و حقوق و فقه اجتماعی» باشد.

رئیس روابط عمومی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه گفت:  پژوهشگران و علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد علمی می توانند با مراجعه به سایت دوسالانه به آدرس www.rihufest.ir  اثر یا آثار خود را ثبت و  در صورتی که اثر ثبت شده کتاب باشد باید دو نسخه آن را به دبیرخانه دوسالانه به نشانی قم، پردیسان، بلواردانشگاه، میدان علوم، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، صندوق پستی 3151-37185 ارسال کنند و برای آثار غیر از کتاب ارسال نسخه فیزیکی ضرورت ندارد.

وی افزود: اطلاعات تکمیلی این رویداد علمی مشتمل بر موضوعات پژوهشی، نحوه ارتباط و تعامل با دبیرخانه دوسالانه، تقویم زمانی و دیگر اطلاعات مرتبط از طریق سایت دوسالانه به آدرس www.rihufest.ir به اطلاع علاقه مندان محترم  می‌رسد.

دبیرخانه نخستین دوره کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی از 15 تیرماه تا 15 شهریورماه آثار ارسالی را دریافت میکند تا پس از مراحل داوری آثار در بهمن ماه سال جاری از آثار برگزیده تقدیر به عمل آید.

کد تحریریه : ۱۱۱

کلید واژه ها: پژوهشگاه حوزه و دانشگاه دوسالانه کتاب علوم انسانی با رویکرد اسلامی ثبت نام طرح پژوهشی


نظر شما :