آرشیو اخبار

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به مناسبت 27 آذر برگزار کرد: نشست واکاوی، همکاری و هم‌افزایی حوزه و دانشگاه با تأکید بر عرصه پژوهش

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه روز گذشته بمناسبت 27 آذرماه، سالروز شهادت آیت اله دکتر محمد مفتح (ره) و گرامیداشت روز «وحدت حوزه و دانشگاه» و هفته پژوهش نشست «واکاوی همکاری و هم‌افزایی حوزه و دانشگاه با تأکید بر عرصه پژوهش» را با حضور اندیشمندان و استادان حوزوی و دانشگاهی و تعدادی از دانشجویان و طلاب برگزار کرد.

ادامه مطلب

مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در برگزاری مراسم بزرگداشت دکتر احمد احمدی

مراسم بزرگداشت استاد حوزه و دانشگاه دکتر احمد احمدی «طاب ثراه»‌ توسط خانه اندیشمندان علوم انسانی با همکاری سازمان سمت و مشارکت تعدادی از مراکز علمی پژوهشی فردا سه شنبه 27 آذر برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

برگزاری نشست واکاوی همکاری و هم‌افزایی حوزه و دانشگاه با تأکید بر عرصه پژوهش

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه بمناسبت 27 آذرماه، سالروز شهادت آیت اله مفتح (ره) و گرامیداشت روز «وحدت حوزه و دانشگاه» و هفته پژوهش نشست «واکاوی همکاری و هم‌افزایی حوزه و دانشگاه با تأکید بر عرصه پژوهش» را در روز سه شنبه 27 آذر برگزار می‌کند.

ادامه مطلب

جلسه نقد طرح پژوهشی «سیره و زندگانی امام هادی علیه السلام» برگزارمی‌شود

گروه تاریخ اسلام پژوهشگاه حوزه و دانشگاه جلسه نقد «سیره و زندگانی امام هادی علیه السلام» را در روز سه شنبه 27 آذر برگزار می‌کند. این طرح به عنوان یکی از طرح های کلان‌طرح «سیره و زندگانی ائمه علیهم السلام» است که توسط این گروه در حال اجراست.

ادامه مطلب