اخبار - آرشیو

برگزاری کارگاه تخصصی آشنایی با مباحث بین المللی شدن پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

اولین کارگاه تخصصی آشنایی با اصول و مبانی بین المللی شدن پژوهشگاه حوزه و دانشگاه روز شنبه 30 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور صاحبنظران دانشگاهی و برخی از مسئولان مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

ادامه مطلب

همکاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با مرکز تدوین متون حوزه علمیه و جامعه الزهرا(س)

روز دوشنبه هفته جاری حجت الاسلام و المسلمین دکترحمید جزائری رئیس مرکز تدوین متون حوزه علمیه و جامعه الزهرا(سلام اله علیها) با حضور در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه جلسه ای با مسئولان پژوهشگاه داشت.

ادامه مطلب

برگزاری پیش اجلاسیه کرسی نظریه پردازی «عینیّت ماهیّت و وجود»

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با همکاری هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش اجلاسیه کرسی نظریه پردازی «عینیّت ماهیّت و وجود» را در روز پنج شنبه 28 اردیبهشت برگزار می نماید.

ادامه مطلب

اولین جلسه کارویژه مدیریت تولید درسنامه‌های قرآنی رشته علوم قرآن و حدیث برگزار شد

پیرو بازنگری و تولید درسنامه‎های مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث، اولین کارویژه مدیریت تولید درسنامه‌های قرآنی در روز پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ماه در محل پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با حضور دکتر ابوالفضل خوش منش، رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور و سایر اعضای حقوقی و حقیقی تشکیل شد.

ادامه مطلب

شرکت انتشارات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

انتشارات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از چهارشنبه 13 اردیبهشت تا شنبه 23 اردیبهشت ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود در دو بخش ناشران دانشگاهی و ناشران عمومی حضور دارد.

ادامه مطلب

انعقاد قرارداد فی مابین پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور

اولین جلسه بررسی فرآیند تولید درسنامه های قرآنی دوره کارشناسی علوم قرآن و حدیث امروز پنج شنبه 14 اردیبهشت با حضور دکتر ابوالفضل خوش منش، رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور و سایر اعضای این کارگروه در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار می شود.

ادامه مطلب

کارگاه تخصصی «ارتقاء سطح کیفی نشریات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه بر اساس معیارهای بین المللی» برگزار شد

روز گذشته کارگاه «ارتقاء سطح کیفی نشریات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه بر اساس معیارهای بین المللی» با هدف بین المللی سازی مجلات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و به همت معاونت پژوهش، آموزش و فناوری و با همکاری شرکت شریف پردازشگر دانش (سیناوب) برگزار شد.

ادامه مطلب

گزارشی از نشست علمی نقد کتاب « ارهاص و معجزه، تطور مفهومی و تبیین رویکردهای سده اخیر»

نشست مشترک علمی نقد کتاب «ارهاص و معجزه، تطور مفهومی و تبیین رویکردهای سده اخیر» توسط پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و جامعه الزهرا (سلام اله علیها)، روز یکشنبه 3/2/1396 در معاونت پژوهش جامعه الزهر(سلام اله علیها) برگزار شد.

ادامه مطلب