اخبار - آرشیو

معرفی رساله دانش آموخته پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به عنوان رساله برتر

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تشویق دانشجویان به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس الگوی پیشرفت در روزهای 19 و 20 اردیبهشت ماه سال جاری، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت قدردانی به عمل آورد.

ادامه مطلب

درخشش پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در کنگره بین المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در کنگره بین المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی که تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در روز های پنج شنبه و جمعه 20 و 21 اردیبهشت در قم برگزار شد؛ مشارکت گسترده و فعالی داشت.

ادامه مطلب

بازخوانی اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر در آیات قرآن و روایت های اهل بیت علیهم السلام

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نگاهی تازه به موضوع «امر به معروف و نهی از منکر» پروژه تحقیقاتی فناوری «بازخوانی اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر در آیات قرآن و روایت های اهل بیت علیهم السلام ـ‌ جایگاه و کارکردهای کنترلی، ساز و کارها و موانع تحقق و اثر گذاری» را اجرا می نماید.

ادامه مطلب

مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در اولین همایش علمی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش ها

اولین همایش علمی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزش ها (گرایش های معاصر و چشم انداز اسلامی) با حضور فرهیختگان فعال جامعه شیعی انگلستان و همکاری برخی از نهادهای حوزوی و تربیتی از جمله پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از 22 تا 24 اردیبهشت ماه در قم برگزار می شود.

ادامه مطلب