اخبار - آرشیو

برگزاری نشست علمی «طرحی نو در مباحث اجتماعی از منظر امام علی علیه السلام در نهج البلاغه»

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی نشست علمی «طرحی نو در مباحث اجتماعی از منظر امام علی علیه السلام در نهج البلاغه» را در روز دوشنبه 21 اسفند ماه برگزار می کند.

ادامه مطلب

از سوی بنیاد ملی نخبگان استان قم صورت گرفت: انتخاب دو تن از دانشجویان پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به عنوان «دانشجوی صاحب استعداد برتر»

بر اساس اعلان بنیاد ملی نخبگان استان قم، محمد زارعی توپخانه و عباسعلی هراتیان دانشجویان دکتری روان شناسی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به عنوان «دانشجوی صاحب استعداد برتر» مجاز به استفاده از جایزه ویژه تحصیلی در سال جاری شناخته شدند.

ادامه مطلب

انعقاد تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان ـ انیستیتو روان پزشکی تهران

«پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» و «دانشکده علوم رفتاری و سلامت روان ـ انیستیتو پزشکی تهران» با هدف همکاری در موضوعات نظری، طرح های پژوهشی کاربردی، آموزش و تأمین کادر اجرایی حوزه سلامت معنوی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

ادامه مطلب

نمایه شدن نشریات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در نمایه بین المللی J-Gate

فصلنامه علمی پژوهشی روش شناسی علوم انسانی،‌ دوفصلنامه جستارهای اقتصادی ایران،‌ دوفصلنامه مطالعات اسلام و روان شناسی، دوفصلنامه تربیت اسلامی، دوفصلنامه اسلام و علوم اجتماعی و دوفصلنامه اسلام و مدیریت موفق به دریافت نمایه معتبر ین المللی(Informatics India Limited Co.) J-Gate شدند.

ادامه مطلب

سخنرانی عضو هیأت علمی گروه مدیریت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در اولین همایش ملی علوم رفتاری و اسلامی

اولین همایش ملی علوم رفتاری و اسلامی با مشارکت انجمن مدیریت رفتار سازمانی ایران و انجمن مشاوره ایران روز پنج شنبه 10 اسفند در دانشگاه اردکان برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری کرسی ترویجی «جایگاه ولایت امر و امامت امت و آثار مترتب بر آن در حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران»

پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با همکاری هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی، پردیس فارابی دانشگاه تهران و انجمن فقه و حقوق اسلامی کرسی ترویجی «جایگاه ولایت امر و امامت امت و آثار مترتب بر آن در حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران» را در روز دوشنبه 14 اسفند برگزار می کند.

ادامه مطلب